До Глибокої приїде комісія зі Львова для вивчення ситуації щодо захоплення земель АТ «Укрзалізниця»

Дата: 31.07.2019 17:33

За тиждень Глибоку планує відвідати комісія зі Львова. Про це домовилися на зустрічі представники ініціативної групи з Глибоки з керівником Служби майнових і земельних ресурсів та юристами Львівської залізниці, повідомляє у Facebook голова Глибоцької ОТГГригорій Ванзуряк.

«Щойно завершилась зустріч представників ініціативної групи з Глибокої з керівником Служби майнових і земельних ресурсів та юристами Львівської залізниці. Обговорили проблемні питання в світлі останніх протестних акцій. З’ясували, що 12.07.19 «Укрзалізницею» прийнято положеня про порядок припинення права користування земельними ділянками залізниці, цей порядок може слугувати компромісним рішенням у вирішенні спірних питань наших жителів. За тиждень комісія зі Львова планує відвідати Глибоку, – написав Григорій Ванзуряк.

Нагадаємо, учора, 30 липня, у селищі Глибока селяни та приватні підприємці вийшли на акцію протесту проти рейдерського захоплення земель «Укрзалізницею».