Просимо розмістити адресні вказівники та номерні знаки на будівлях

Дата: 15.08.2019 11:31

Керуючись Законом України «Про благоустрій населених пунктів», у  зв’язку з підготовкою до проведення у 2020 році Всеукраїнського перепису населення»  та  створення умов для реалізації прав та виконання обов’язків  суб'єктами  у  сфері  благоустрою,  з метою покращення орієнтування в межах нашого селища  просимо  розмістити адресні вказівники та номерні знаки на будівлях,  що знаходиться у вашому володінні чи користуванні. Наявність адресної таблички - це свого роду повага до оточуючих, оскільки ви економите  їхній час, який би вони витратили на пошук і на розпитування,  це допоможе у роботі фахівцям різних служб – рятівникам,  працівникам швидкої допомоги,  аварійної служби газу, поліції,   таксистам і кур’єрам.