ОГОЛОШЕННЯ !!!

Дата: 21.08.2019 17:27

КНП «Центр ПМСД Глибоцької селищної ОТГ» черговий раз нагадує про те, що з 1 квітня 2018 року почала діяти  електронна система реєстрації та ведення відносин лікаря і пацієнта.

Фінансування роботи лікарів первинної ланки відбуватиметься за принципом «гроші йдуть за пацієнтом».

Пацієнти вільні обрати будь-якого сімейного лікаря без урахування прописки та змінити його (наприклад, якщо потрібно переїхати в інше місто) або при інших обставинах.

КНП «Центр ПМСД Глибоцької селищної ОТГ» запрошує всіх жителів Глибоцької ОТГ, які ще не обрали сімейного лікаря - обрати собі сімейного лікаря і підписати декларацію. Декларація – це документ, який пацієнт підписує з лікарем первинної ланки. Щоб підписати декларацію, потрібно мати паспорт та реєстраційний номер облікової картки платника податків, а для дитини свідоцтво про народження. Для недієздатних осіб просимо звертатися опікунам.

Оберіть свого лікаря вже сьогодні:

- Тімофті Лариса Пантелеївна – директор КНП «Центру ПМСД Глибоцької селищної ОТГ», лікар ЗПСМ, лікар–терапевт, конт. тел.

(099) 068 94 69;

- Равлюк Олеся Миколаївна лікар ЗПСМ, конт. тел. (095) 549 09 72;

- Білецька Катерина Віссаріонівна – лікар ЗПСМ, конт.тел. (095) 122 64 51;

- Шпатарь Марина Миколаївна  – лікар ЗПСМ, конт.тел. (066) 124 67 25;

- Коврик Лариса Костянтинівна – лікар ЗПСМ, лікар-педіатр, конт. тел. (050) 162 14 88;

- Паламарюк Ольга Георгіївна – лікар ЗПСМ, конт. тел. (099) 727 65 19.

За довідками звертатися на телефони лікарів та стаціонарний номер

(03734) 2-15-30.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)