У Днь Незалежності України Голова Глибоцької ОТГ Григорій Ванзуряк отримав відзнаку за заслуги ФФУ

Дата: 24.08.2019 20:20

Святкування Дня Незалежності України у селищі Глибока розпочалося о 9.00 біля пам’ятника Борцям за Волю України відбулася свята молитва за Україну. Її промовив отець Роман Грищук, настоятель ПЦУ св. княгині Ольги, даючи приклад усім присутнім до єдності, незважаючи на віросповідання чи політичні погляди. Адже єдина Україна об’єднує єдину націю.

Глибочани також  мали змогу взяти участь у велопробізі вулицями селища, до якого долучилися велосипедисти всіх вікових  категорій. Участь у заході взяв селищний голова Григорій Ванзуряк.

Крім того, на спортивному майданчику відбувся турнір з міні-футболу серед команд ОТГ Глибоцького району, де переконливу перемогу здобула команда Глибоцької громади.

Під час фіналу Кубку Чернівецької області, голова Глибоцької селищної ради Григорій Ванзуряк отримав відзнаку за заслуги ФФУ.

Також проводились різні розважальні програми для найменших жителів громади.

Заключним акордом усього дня  став перегляд фільму «Легенда Карпат», який відбувся на майдані селища.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)