Сировари кооперативу "Добрі Газди" взяли участь у XXVI-му Гуцульському фестивалі у Вижниці

Дата: 01.09.2019 11:25

Хто би що не казав, але такого багатства кольорового вбрання, вишитих сорочок і розмірених крисань, мабуть, на жодному іншому Фесті аж ніяк не побачиш. І вкотре це підтвердив ХХVI Міжнародний гуцульський фестиваль, що в четверте щойно приймала Вижниця. Але герби нічого не вартував би він, коли б до всього не трембітали трембіти, не бив бубен, а до них не вигравали цимбали і скрипки.

Не обійшли увагою свято у Вижниці знайомі представники Глибоччини, зокрема голова районної ради Петро Панчук, майстри-сировари кооперативу «Добрі Ґазди» з Михайлівки.

Як то мовиться, і тут наші – і там наші. Бо на те воно і свято.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)