ВІДБУВСЯ НАВЧАЛЬНО-ПІЗНАВЛЬНИЙ ВІЗИТ У ГЛИБОЦЬКУ ОТГ ДЕЛЕГАЦІЇ ЛУГАНСЬКОЇ ТА ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТЕЙ

Дата: 13.09.2019 20:19

Сьогодні, 13-го вересня, відбувся візит до Глибоцької об'єднаної територіальної громади в рамках реалізації компоненту «Місцеве самоврядування та реформа з децентралізації влади», за підтримки проекту ПРООН в Чернівецькій області представників місцевого самоврядування прифронтових громад Луганської та Донецької областей. Зустріч відбулася з метою обміну досвідом та запозичення кращих практик  та моделей покращення територій на рівні громад.

З актуальною потребою налагодження взаємозв’язків між Фото без описурегіонами, асоціація розвитку громад Буковини виступила партнером у організації даного проекту.

Делегація зі сходу України зустрілася з Глибоцьким селищним головою Григорієм Ванзуряком та відвідала Глибоцький ліцей, Центр ПМСТ Глибоцької громади і отримала масу вражень і задоволення, побувавши у селі Михайлівка з відвідуванням Буковинської сироварні «Добрі Ґазди» та скуштувавши натуральних продуктів у апітерапевтичному центрі місцевого пасічника.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)