Спортсменів Глибоцької громади привітали з Днем фізичної культури

Дата: 15.09.2019 19:29

Традиційно у другу суботу вересня відзначається свято всіх прихильників здорового способу життя, фізкультурників, спортсменів, ветеранів спорту.

15 вересня на селищному стадіоні відбулася урочисте привітання спортсменів Глибоцької громади, які долучилися до здобуття третього загальнокомандного місця на обласній спартакіаді ФСТ "Колос".

За вагомий особистий внесок у справу становлення і розвитку спортивного руху на Глибоччині, активну громадянську позицію та з нагоди Дня фізичної культури і спорту нагородили кращих спортсменів.

Нагороди, Подяки та грошові премії спортсменам вручив Глибоцький селищний голова Григорій Ванзуряк.

Також не забули і ветерана Глибоцького спорту, титулованого спортсмена та педагога Олександра Пилиповича Стрильчука, який більше як 50 років прославляв Глибоччину у спорті.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)