У приміщені Глибоцької селищної ради виявили підозрілий предмет, через який евакуювали всіх працівників

Дата: 16.09.2019 16:21

Сьогодні, 16 вересня, близько 14-ої години пильні працівники Глибоцької селищної ради виявили підозрілий предмет, схожий на валізу та терміново викликали відповідні служби.

На місці події працювали слідчо-оперативна група, вибухотехніки, служба ДСНС смт. Глибока та бригада «Швидкої допомоги».

Жодних вибухонебезпечних чи підозрілих предметів у знайденій валізі виявлено не було. На час обстеження всі працівникі були евакуйовані а територія оціплена.

Наразі невідомо, чи це чиясь витівка, чи сплановані навчання, але пильність працівників селищної ради і швидка професійна робота відповідних служб достойна поваги.

Слід зазначити, що у  період з квітня до вересня 2019 року в українських  містах зареєстровано понад 700 таких випадків.

Потрібно не забувати, що в Україні іде війна. Отож, розслаблятись непотрібно. Фото без опису

Коментарі:

Артур
2019-09-17 11:52:50

Ахахах, територія "оціплена" Працівникі))))))

Василь
2019-09-17 11:47:18

Дуже написано не грамотно, а також безліч граматичних помилок. Гидко читати....