На місці старого танцювального майданчика у Глибоцькому парку буде спортивний майданчик

Дата: 18.09.2019 07:43

У Глибоцькому парку незабаром з’явиться новий спортивний майданчик.  Згідно рішення Чернівецької ОДА один багатофункціональний спортивний майданчик буде в Глибоці. Фінансування 50/50. Вартість об'єкта трохи більше 1млн.400 тис. Подяка ініціативній групі з БК"Глибока", департаменту молоді і спорту ОДА, начальнику відділу освіти, директорам ліцею і ДЮСШ та всім хто долучився для перемоги в відборі проектів. Далі нас чекає етап реалізації. Так тримати. Разом зробимо наше селище кращим.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)