Центр первинної медичної допомоги Глибоцької ОТГ отримав новий позашляховик

Дата: 26.09.2019 17:52

Центр первинної медичної допомоги Глибоцької об’єднаної територіальної громади отримав новий автомобіль «Renault Duster» для обслуговування населення. Машина була придбана відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 06.12.2017 №983 «Деякі питання надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів, спрямованих на розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості». Глибоцька селищна рада на умовах 10%-го співфінансування придбала новий автомобіль-кросовер.

Машина передбачена для використання та надання медичної допомоги  працівниками сімейної медицини сіл Черепківка, Червона Діброва та Михайлівка, які входять у структуру Центру ПМСД і населенню смт Глибока, яке прикріплене до сімейних лікарів, які працюють у ПМСД селища. Автомобілі повнопривідні й оснащенні за сучасними технічними параметрами.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)