Селищний голова привітав працівників бібліотечної системи з професійним святом

Дата: 30.09.2019 13:39

30 вересня відзначається Всеукраїнський день бібліотек,  встановлений в Україні «…враховуючи великий внесок бібліотек України у розвиток вітчизняної освіти, науки і культури, необхідність дальшого підвищення їх ролі у житті суспільства та підтримуючи ініціативу бібліотечної громадськості…», згідно з Указом Президента України «Про встановлення Всеукраїнського дня бібліотек» від 14 травня 1998 р.

Сьогодні, у актовій залі Глибоцької музичної школи відбулися урочистості з нагоди відзначення Всеукраїнського дня бібліотек, де вшанували кращих бібліотекарів району. З найкращими побажаннями до присутніх звернувся голова Глибоцької районної ради Петро Панчук, селищний голова Григорій Ванзуряк, заступник голови райдержадміністрації Ілля Лупуляк та начальник відділу культури Олена Репіна, були показані художні номери працівниками бібліотечної системи Глибоцького району.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)