Завершено капітальний ремонт  корпусу №2 ЗДО «Сонечко».

Дата: 08.10.2019 16:32

Доводимо до Вашого відома, що завершено капітальний ремонт  корпусу №2 ЗДО «Сонечко». Нашою метою було створення належних умов і покращення навчального процесу для вихованців садочку. Крім цього, капітальний ремонт приміщення дасть можливість запобігти руйнуванню будівлі, так як дана споруда потребувала суттєвого відновлення через застарілі приміщення,  комунікації та внутрішнє  начиння.

Після проведення ремонтних робіт стануть кращі умови для перебування дітей, покращиться  санітарно-гігієнічний стан перебування як дітей так і вихователів садочка.

Наразі колектив Глибоцького ЗДО «Сонечко» готовий прийняти своїх вихованців та 09.10.2019 року  гостинно запрошує до оновлених груп  закладу дошкільної освіти.