58-та сесія Глибоцької селищної ради VII скликання

Дата: 08.10.2019 21:08

8-го жовтня у Глибоцькій об’єднаній територіальній громаді відбулася 58-та сесія VІІ-го скликання.

Головував на засіданні селищний голова Григорій Ванзуряк. В роботі пленарного засідання також взяли участь секретар селищної ради Олена Бадюк, керівники відділів виконавчого апарату Глибоцької селищної ради, старости сіл Черепківці, Михайлівка та Червона Діброва.

У ході засідання було розглянуто 41 питаня.

Порядок денний сесії:

1.Про внесення змін до рішення   47-ї сесії 7-го скликання селищної ради № 1372-47/18 від 22.12.2018 р. «Про селищний  бюджет на 2019 рік

2. Про внесення змін до рішення Глибоцької селищної ради від 03.08.2018р. №1153-41/18 «Про затвердження  Переліку адміністративних  послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг Глибоцької селищної ради та Переліку послуг, які надаються Глибоцькою селищною радою»

3. Про передачу автомобіля з балансу КНП «Центр ПМСД Глибоцької селищної ОТГ»  на баланс селищної  ради

4. Про передачу комунального майна з балансу селищної ради на баланс

КНП «Центр ПМСД Глибоцької селищної ОТГ»

5. Про затвердження розпоряджень селищного голови, прийнятих у міжсесійний період.

6. Земельні питання

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)