Змінилась адреса Головного управління Пенсійного фонду у Чернівецькій області

Дата: 05.11.2019 11:06

Головне управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області повідомляє, що  з  4 листопада 2019 року  Сервісний центр в  місті Чернівці працює за новою адресою: площа Центральна,3.

Прийом громадян  здійснюватиметься  з 8.00 до 18.00 години (без обідньої перерви) з понеділка по п’ятницю.

Довідкову інформацію можна отримати  за номером телефону 54-65-43.

Донедавна Чернівецька область була чи не єдиною в Україні, де пенсійна служба здійснювала обслуговування громадян в орендованих та пристосованих приміщеннях. Ухвалене урядом рішення щодо передачі Пенсійному фонду колишнього приміщення управління Національного банку  України сприятиме покращенню організації роботи з обслуговування громадян. Колектив Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області докладе максимум зусиль до забезпечення якості надання послуг  відповідно до стандартів.

Пресслужба Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області