До відома землевласникам та землекористувачам!

Дата: 08.11.2019 16:02

Відділ у Глибоцькому районі Головного управління Держгеокадастру у Чернівецькій області повідомляє про необхідність державної реєстрації земельних ділянок, право власності (користування), на які посвідчено до 2004 року.

З метою виконання підпункту 2 пункту 1 Указу Президента України від 22.07.2019 №542/2019 «Про заходи щодо протидії рейдерству», з урахуванням інформації, наданої Головними Управліннями Держгеокадастру в областях на виконання пункту 2 Протоколу виробничої наради з керівниками головних управлінь Держгеокадастру в областях, м. Києві від 26.09.2019 – щодо систематизації інформації про земельні ділянки, право власності (користування) на які виникло до 2004 року та посвідчене відповідними державними актами і договорами оренди, відомості про які не внесені до Державного земельного кадастру доводимо до відома органи державної влади, органи місцевого самоврядування, підприємства державної та комунальної форми власності, установи та організації з метою здійснення організації робіт  з розробки відповідних документацій із землеустрою ( з урахуванням положень статей 26 та 55 Закону України «Про Землеустрій»)  для подальшого внесення відомостей про земельні ділянки до Державного земельного кадастру.

Наголошуємо  про важливість та нагальність виконання вищевказаного Указу Президента та в свою чергу проведемо роз’яснення питань, відповідно до Закону, які виникнуть в ході виконання робіт.