Дата: 18.11.2019 10:20

З метою отримання зауважень та пропозицій від фізичних і юридичних осіб, оприлюднюється проект рішення виконавчого комітету Глибоцької селищної ради   «Про затвердження тарифів на послуги централізованого водопостачання та централізованого водовідведення, що надаються Глибоцьким  ВУЖКГ»

Ціллю прийняття цього рішення є виконання Закону України  «Про житлово-комунальні послуги»  у сфері надання послуг з централізованого водопостачання, централізованого водовідведення та приведення тарифів у відповідність з економічно обґрунтованими витратами підприємства.

Проект   рішення  оприлюднено на офіційному веб- сайті Глибоцької селищної ради.

Зауваження та пропозиції прийматимуться у письмовій формі не менше 7 днів і не більше 14 днів з дня оприлюднення проекту рішення виконавчого комітету Глибоцької селищної ради на адресу розробника: Глибоцьке виробниче управління житлово-комунального господарства, 64400, смт.Глибока, вул.Героїв Небесної Сотні,56,  тел. 03734 2-18-77.

Глибоцька селищна рада

Глибоцького району

Чернівецької області

Рішення                      Проект

«__» листопада 2019 року

«Про встановлення  тарифів на послуги

централізованого водопостачання   та

водовідведення для населення, бюджетних

установ та інших споживачів громади».

Керуючись ст.8п.2 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст..31, 32 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», Постанови Кабінету Міністрів України від 01 червня 2011 року №869 «Порядок формування тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення»,  розглянувши лист Глибоцького ВУЖКГ від 12.11.2019 року про встановлення тарифів на послуги централізованого водопостачання та водовідведення, що подаються Глибоцьким ВУЖКГ населенню, бюджетним установам та іншим споживачам громади, з метою приведення тарифів у відповідність до економічного обґрунтованих витрат на їх виробництво, виконавчий комітет селищної ради ВИРІШИВ:

1.Встановити тарифи на послуги централізованого водопостачання та водовідведення Глибоцьким ВУЖКГ» для населення, бюджетних установ та інших споживачів, а саме:

ВОДОПОСТАЧАННЯ

Назва споживача

Пропозиція ВУЖКГ

з 01.01.2020 р.

Пропозиції громадських слухань, з 01.01.20 р. по 01.07.20 р.

для населення

бюджетних установ

інших установ

ВОДОВІДВЕДЕННЯ

Назва споживача

Пропозиція ВУЖКГ

з 01.01.2020 р.

Пропозиції громадських

слухань, з 01.01.20р. по 01.01.2020 р.

для населення

бюджетних установ

інших споживачів

2.Проект  рішення оприлюднити на офіційному веб-сайті селищної ради та ВУЖКГ.

3. Дане рішення ввести в дію не раніше ніж через 15 днів після оприлюднення.

4.  Пункт 1 рішення Глибоцької селищної ради  №6/25 від 20.04.2011 року вважати таким, що втратив чинність з моменту введення в дію тарифів, затверджених в п.1 даного рішення.

5. Контроль за виконанням рішення покласти на керуючого справами виконавчого комітету селищної ради  Зеленівського В.К.

Глибоцький селищний голова Ванзуряк Г.С