у Глибоці відбудеться мітинг приурочений Дню Гідності і Свободи та Дню пам’яті жертв голодоморів.

Дата: 21.11.2019 22:00

22 листопада о 14.00 біля пам’ятника «Борцям за волю України» у Глибоці відбудеться мітинг та поминальна панахида приурочена Дню Гідності і Свободи та Дню пам’яті жертв голодоморів.

Запрошуємо жителів району пригадати події Помаранчевої та Революції Гідності, віддати шану пам’яті загиблих героїв, патріотизму й мужності людей, які восени 2004 року та у листопаді 2013 — лютому 2014 постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.

Вшануймо разом пам'ять невинних жертв Голодомору – 1921-1922рр., 1932-1933 рр. та 1946-1947 рр..
В знак скорботи 22-23 листопада закликаємо приспустити Державні Прапори з траурною стрічкою на будівлях державних установ та організацій району, обмежити проведення розважальних заходів.