Дата: 11.12.2019 15:51

Глибоцька селищна рада оголошує про намір передачі в оренду частини комунального майна Глибоцького ліцею, а саме:

1) Господарських приміщень;

2) Частини підвальних приміщень.

Заяви про оренду приймаються до 27 грудня 2019 року за адресою: смт. Глибока, вул. Шевченка, 1.

В разі надходження 2-х і більше заяв, буде оголошено конкурс на право оренди комунального майна, відповідно до Закону України «Про оренду державного та комунального майна».

Телефон для довідок: 2-15-99; +38 050 33 82 023.