Запрошуємо творчі колективи прийняти  участь  у  щорічному  фестивалі  « Різдвяної коляди»

Дата: 18.12.2019 10:46

Глибоцька селищна рада  об’єднаної  територіальної  громади  запрошує творчі  колективи  навчальних закладів, закладів  культури  та  церковні  хори  прийняти  участь  у  щорічному  фестивалі  « Різдвяної  коляди» , який  відбудеться  10  січня  2020  року о 12:00 у  Глибоцькому  районному  будинку  творчості  та  дозвілля    в  смт  Глибока.

Реєстрація  колективів  в Глибоцькій селищній  раді, смт  Глибока  вулиця  Шевченка, 1.