Повідомлення про обрання депутатів селищної ради

Дата: 24.12.2019 15:40

Глибоцька селищна виборча комісія Глибоцького району Чернівецької області повідомляє, що на Додаткових виборах депутатів сільських, селищних рад  22 грудня 2019 року за результатами виборів депутатів Глибоцької селищної ради в одномандатних виборчих округах по селу Стерче Глибоцького району Чернівецької області обрано депутатами, (протокол №8 від 24 грудня 2019 року):

Виборчий округ №32Гафу Олена Луківна,07.11.1968 року народження, громадянка України, освіта вища , позапартійна, директор Стерченської ЗОШ І-ІІІ ст., жителька села Стерче, самовисування.

Виборчий округ №33Анжієвський Тарас Георгійович,11.05.1996 року народження, громадянин України, освіта вища, позапартійний вчитель Стерченської ЗОШ І-ІІІ ст., житель села Стерче, від Чернівецької обласної регіональної організації Політична партія «Слуга народу».