про результати періодичного відстеження результативності регуляторного акту – рішення Глибоцької селищної ради № 283-31/13 від 19.11.2013 року «Про затвердження положень, що регламентують питання орендних відносин нерухомого майна комунальної вла

Дата: 24.12.2019 16:01

ЗВІТ

про результати періодичного відстеження  результативності регуляторного акту – рішення Глибоцької селищної ради № 283-31/13 від 19.11.2013 року

«20»грудня 2019  року

1. Вид та назва регуляторного акта, відстеження результативності якого здійснюється.

2. Назва виконавця заходів з базового відстеження результативності регуляторного акта.

Постійна комісія селищної ради з питань житлово-комунального господарства, підприємницької діяльності  та комунальної власності (Мостовий В.В.).

3. Цілі прийняття акта.

Збереження та ефективне використання майна підприємствами, установами та організаціями, на балансоутриманні яких воно перебуває, чітке окреслення порядку надання в оренду майна власності територіальної громади селища та сіл Глибоцької ОТГ, врегулювання інших орендних відносин, впорядкування процедури використання і експлуатації об’єктів оренди виходячи із практичної необхідності та в межах чинного законодавства.

4.  Строк виконання заходів з відстеження результативності.

Четвертий квартал 2019 року

5. Тип  відстеження.

ПЕРІОДИЧНЕ.

6.  Методи  одержання  результатів  відстеження  результативності  акту.

Під час проведення повторного відстеження результативності регуляторного акта був застосований статистичний метод одержання результатів відстеження та порівняння даних про кількість договорів оренди майна.

7. Дані та припущення, на основі яких відстежувалася результативність,  а також способи одержання даних.

При відстеженні результативності регуляторного акту використовувались дані, одержані в результаті узагальнення інформації про кількість договорів оренди майна територіальної громади селища та сіл Глибоцької ОТГ.

8. Кількісні та якісні значення показників результативності акта.

Кількість договорів оренди - 14

Сума надходжень до бюджету станом на 12.12.2019 – 61834, 78 грн.

9. Оцінка результатів реалізації регуляторного акта та ступеня  досягнення визначених цілей.

Введення в дію Рішення Глибоцької селищної ради № 283-31/13 від 19.11.2013 року  «Про затвердження положень, що регламентують питання орендних відносин нерухомого майна комунальної власності територіальної громади селища Глибока», дало можливість підвищити рівень ефективності використання та збереження майна, чітко визначити правовідносини під час надання в орендне користування майна Глибоцької ОТГ.

Загалом, показники результативності регуляторного акту свідчать про існування потреби в реалізації тих цілей і завдань, які планувалось досягти після набрання чинності рішення Глибоцької селищної ради.

Глибоцький селищний голова                                           Григорій ВАНЗУРЯК