Майстер-клас відбувся в Центрі економічного зростання громади

Дата: 10.01.2020 13:07

Чи часто ми з нашими дітьми робимо щось разом, накладаючи наші руки на теплі дитячі долоньки? - в круговерті робочих буднів та проблем часто забуваємо, що сім"я - це не тільки нагодувати і одіти, а набагато більше.

Сім"я - це духовна близькість, це передане тепло наших сердець...

В переддень найвеличнішого християнського свята - Різдва Христового - трішечки це згадати і відчути дав можливість організований на теренах громади майстер-клас від Юлії Филипчук "Різдвяну свічку - своїми руками". Мами спільно із дітьми мали змогу власноруч виготовити воскову свічку на Різдво.

І коли за їх сімейним столом на Святвечір зібралась уся родина, світло цієї свічки привнесло тепло і затишок в оселю.

Тож нехай у кожній сім"ї завжди буде мир, злагода, тепло і затишок. А ми і надалі будемо організовувати такі заходи у громаді.

(Майстер-клас організовано за підтримки пілотного проекту ЄС "Різні громади - спільні рішення", що реалізується на теренах області в межах Ініціативи Європейського Союзу "Мери за економічне зростання").

Короткі відеоролики з майстер-класу можна переглянути тут та тут

#прямуємо_разом

#M4EG #M4EG_Ukraine #M4EG_PioneersProject