Будівництво ГРП за мостом завершено, далі справа за мешканцями…

Дата: 14.01.2020 15:36

Довго чекали мешканці блакитного палива за залізничним мостом. І от настає та мить , що найближчим часом голубий вогник загориться в кожній оселі.

Будівництво ГРП і підвідного газопроводу завершено ще у 2020 році, в подальшому справа за власниками будівель які мусять завершити будівництво вуличних газових мереж та поновити технічну документацію на газифікацію будинків, - так зазначив селищний голова Григорій Ванзуряк.

Шановні мешканці!  Для того, щоб голубе паливо зайшло в кожен дім потрібно багато що зробити . По - перше необхідно розрахуватися за вуличні газопроводи з товариством «Темп-2004» для того щоб ввести в експлуатацію вуличні мережі . Після того кожен власник помешкання виготовляє або поновлює технічну документацію на газифікацію будинків через ПАТ «Чернівцігаз».

Провести розрахунок за вуличні газопроводи повинні мешканці таких вулиць: вул.Нагірна – Лахман О.В., Магас Л.Д., Сидоряк Г.І., Беренчан М.І., Дамаскін Т.Д., Дамаскін Р.Д., Качуляк Л.Д., Солоненко С.О.,Скіпор М.Г.,вул.М.Марченко – Стусяк В.І., Кручко В.М., Рипчук В.Г., Бічер Г.В.,Попеску І.А., Холова Л.В., Мігорян М.Л., Вул.Є.Коновальця – Бельчук М.І., Самотей С.О., Каленюк В.С., Сисолєтіна Г.І., Білан М.Г.

Вул.Пирогова – Калинюк Ю.Д., вул.Обїздна – Юркевич О.М., вул.О.Довбуша- Гуцану М.Г., вул.О.Кошового – Гуцану М.Г., Кирдей Г.Г., Сенніков О.В.,Амануліна Л.П., вул.Буковинського віче – Побережна А.В., Романюк Л.О., Бадюк В.М., Янчук С.І., Вінтоняк С.І., Савельєва А.С., Здрелюк І.О., Личак В.Г., Головач А.І., Юркевич О.М.,Юркевич А.В., Стрельчук Р.М., Максимюк М.С., Курочкіна Г.М., Кирстюк І.І., Григорович В.Н., Муляр О.Г., Гордаш Л.Г., Бауер Л.Н., Юркевич М.І., вул.Заводська – Бауер І.Я., Майщук А.В., Монах Р.М., Янчук В.І., Зеленівський В.О., Каланча М.П., Білоус Г., Вінтоняк Д.І.

Вул.Глибоцької січі – Величко О.Г., Проданюк Д.О., Жилюк Є.І., Буряк К.М., Сандуляк М.О., Кручко В.Н., Загарюк Є.І., Няйко Г.В., Дещук Т.О., Олар М.І., Дементьєва Н.М., Циганчук С.П., Баранвич В.О., Бічер К.Д., Жижиян С.К.

Вул.Космонавтів – Савчук Р.Д., Гуцуляк В.М., Загарюк Є.І., Кузнєцова М.М., Гушул Р.Є., Гуменюк М.В., Ткачук Г.І., Хобзей М.К., Топало М.П., Тоненчук В.С.,Гушуляк Р.Є., Зозуляк Г.І., пров.Космонавтів – Хмельницький А.П., Чоботар В.Г., вул.Героїв Крут – Кручко О.В., Стрельчук В.Д.

Вул.Садова -  Жижиян Л.І. Дещук В.М., Дещук М.П., Державіна М.Ф.,Петрюк М.П.,Богдан М.В., Богдан Л.П., Овачук М.Г.,Фігура Л.Г.,Богдан М.В., Тоненчук С.В., Гоменюк К.В.,Маслюк В.П.,Вікар С.Д., Маслюк В.І.,Маслюк В.П.,Москалюк І.Т.,Маник К.Д., вул.24 серпня – Сидоряк Л.Г.,Думітру М.Г., Вінтоняк Ю.І.,Сандуляк М.Г., Михайлюк Д.І., вул.Чернівецька – Русу В.В., Капрош В.Г., Ісопеску Є.В., Жижиян М.П., Кушнір Л.П., Петрюк М.М., Ванзуряк І.Х., Ткачук М.І., Боднарюк М.Г., Коврик О.Д., Олар Д.П., Колесник В.М., вул.Молодіжна – Гуцуляк Р.В., Закревська Є.Й., Дуган В.В., вул..Сучавська – Унгурян М.В., вул.Героїв Небесної Сотні – Рубанець В.Д., Соколова М.А., Бабін О.А., Паламарюк О.М., Мартинюк П.С., Місюга Є.І., Гордаш В.Д., Стукаленко Я.А., Місюга В.Д.,Мельник О.В., Загарюк І.Л., Якобчук М.Д., Трафюк В.М., Трафюк М.М., Васильченко Ю.І., Лазареску О.Д., Візнюк В.Й.

Вул.Фастівська- Савчук І.І., Кручко Т., Кручко М.Т., вул.Річкова – Майщук А.В., Гурін О.М., Никорюк В.А., Рубанець В.І., Дребот О.В., вул.О.Кобилянської – Репчук П.Д., Ніцуляк Л.М., Рибіна М.В., Бабійчук С.В.,Скицько Т.П., Мельничук Л.В., Крилюк С.Ю., Майщук В.Г., Валик О.В., Проданюк З., Кривко В.Ш., Попюк Ю.М., вул.Алєкулова – Олар М.М., Рипчук В.В., Беженар В.В., Гучок В.П., Трафюк В.С., вул.Федьковича – Тоненчук М.В., Крючко М.П., Томіленко Т.І., Лазареску К.Г., Савчук І.М., Григорович С.М., Василович О.Т., Амарій Г.І., Завгородній С.В., Тоненчук М.С., Гришко М.М., Лахман М.П., СорощУК О.Г., Жижиян М.С., Ройк Т.Г., Кройтор О.М., Кушнір М.І., Лупуляк М.К..

За додатковим розясненням щодо газифікації будинків необхідно звертатися в товариство «Темп 2004»,телефон 0977080173  та в Глибоцьку дільницю винницького відд ПАТ «Чернівцігаз» вул.Незалежності України,7 А, телефон 2-41-27.