Отримати безкоштовну медичну допомогу зможуть лише пацієнти за направленням сімейного лікаря

Дата: 21.01.2020 11:03

3 квітня 2020 року отримання безкоштовної медичної допомоги в закладах охорони здоров'я районного та обласного рівня передбаченої програми медичних гарантій зможуть лише пацієнти за направлення сімейних лікарів, в свою чергу сімейні лікарі виписують направлення громадянам, які вже заключили декларацію або заключать в день звернення до лікаря.

Тому черговий раз наголошуємо про важливість заключення декларації з сімейним лікарем або скористатися можливістю отримання безкоштовної медичної допомоги на вторинному та третинному рівнях надання медичної допомоги.

Сімейні лікарі КНП «Центр ПМСД Глибоцької селищної ОТГ» продовжують підписувати декларації з особами , які ще не обрали свого сімейного лікаря.
Також доводимо до вашого відома, що для вашої зручності запроваджуємо попередній запис на прийом до сімейних лікарів.

Звертатись за телефонами :
- стаціонарний : 2-10-06;
- мобільний : 0992614390.