Нові правила вивозу Твердих Побутових Відходів

Дата: 21.01.2020 11:42

Благоустрій одна з найважливіших сфер діяльності, тому за для покращення якості надання послуг із збору та вивезення сміття Глибоцькою селищною радою було оголошено тендер з відбору приватного підприємця, який буде надавати ці послуги.

Даний тендер виграв ФОП Нікорич В.І., який з 01.01.2020 р. заключить договори на вивіз ТПВ від населення з багатоквартирних будинків, приватного сектору, з організаціями та підприємствами бюджетної та приватної сфери. Приватний сектор при заключені договорів отримує безкоштовно бак ємністю 120л для сміття..

Тариф на вивіз сміття становить 13 грн. в місяць з особи та не більше 50 грн з будинку домогосподарства. Для підприємців просимо закупити відповідні сміттєві баки для своїх закладів.

Телефон для заключення договору на вивіз сміття 099-65-96-474