Запрошуємо взяти участь голів ОСББ та їх представників  в програмі Енергоефективності

Дата: 22.01.2020 15:24

Запрошуємо взяти участь голів ОСББ та їх представників  в програмі та провести нараду з питання реалізації пілотного проекту Фонду енергоефективності за участю голів ОСББ.

Зустрічсь відбудеться у понеділок 27 січня, 0 14:00 в приміщенні Глибоцької селищної ради:
Деталі в офіційному каналі: Громада | To day

У 2019 році почав працювати Фонд енергоефективності України, який надає можливість ОСББ вигідно утеплити та модернізувати свої будинки.  У вересні 2019 року затверджено програму «Енергодім» для ОСББ.

"Енергодім"- це програма часткового відшкодування витрат на заходи з енергоефективності в багатоквартирних будинках де створені ОСББ. Програма розроблена відповідно до Закону України "Про Фонд енергоефективності" та визначає умови та порядок надання державною установою "Фонд енергоефективності" Грантів Бенефіциарам для часткового відшкодування Прийнятних витрат, пов'язаних із здійсненням з2аходів з енергоефективності.

Також уряд ініціює надання можливості муніципалітетам долучитись до співпраці об’єднання співвласників багатоквартирного будинку (ОСББ) з Фондом енергоефективності.

Отримати більш детальну інформацію щодо програми "Енергодім" можна на сайті Фонду енергоефективності https://eefund.org.ua/ .