Глибоцька громада бере участь у інвестиційному проєкті Франції по очищенню водопостачання та водовідведення.

Дата: 31.01.2020 11:02

Глибока стала учасником проєкту по очищенню води, водопостачання та водовідведення у населених пунктах Чернівецької області. 30 січня , 2020 р. нашу громаду відвідали представники французької компанії, які інвестують цю програму.

Вони оцінили стан водозабірної станції в с.Петричанка, оглянули технологію яка застосовується. Екскурсію проводив головний інженер Глибоцького комунального господарства Янчук С.І.

Делегація була в супроводі перекладача , представників ОДА, В.О. голови Глибоцької РДА, Коломієць В.К та селищним головою Ванзуряком Г.С.

Про проект:

Віцепрезидентка компанії SUEZ з питань розвитку бізнесу у Центральній та Східній Європі Олександра Бургуан:

«Для нас якісне очищення питної води – це актуальне питання. Наразі обласна виконавча влада працює над конкретними пропозиціями до етапу підписання угоди. Ми готові у короткий термін розробити якісні проєкти і сприяти їх реалізації», –

Цитата від французів:

«Ми допомагаємо містам і промисловим підприємствам оптимізувати управління водою, перероблення та утилізацію відходів. Окрім того, доступ абсолютно всіх жителів до чистої питної води – основна мета компанії. Наша співпраця дозволить визначити пріоритети та зони, над якими потрібно працювати, щоб забезпечити водопостачання та водовідведення для понад 65% населення області»

Проєкт складається з декількох етапів – обговорення, розроблення плану, визначення об'єктів, технічних властивостей, фінансування, укладання контрактів.