Модернізований офіційний сайт Глибоцької громади

Дата: 01.02.2020 09:43

Модернізований сайт - це платформа, що виготовлена з дотриманням всіх вимог законів які регулюють доступ до публічної інформції.  Має широкий та якісний функціонал, дизайн адаптивний для смартфонів. Адреса домену .GOV, що свідчить про його принадлежність до  доменів державного значення.

Відвідуваність сайту:

Аналізуючи відвідування сайту за період з моменту його запуску по кінець листопада, можна побачити наступну щомісячну статистику:

Що свідчить про широке охоплення читачів, та їх зацікавленості в інформаційній звітності селищної ради.
   На сайті функціонуть наступні рубрики:
-  новини
-  оголошення
-  Відео камери
-  картка громади
-  електронні звернення
-  архів документів
-  публічні закупівлі prozorro
-  відділи громади
-  про склад депутатів
   Над сайтом постійно ведуть роботу 3 спеціаліста, які відповідають за актуальність новин та публікацій селищної ради.

Відео камери:

У жителів громади є унікальна можливість переглядати IP камери, що розташовані по Глибоці в публічнх місця. В даний момент на сайт підключено більше 15 камер, доступ до яких відкритий для всіх.
Можливість заключається в тому, що якшо увас сталась якась подія, що потребує відео фіксацію, ви можете переглянути підходящу камеру та звернутись до селищної ради про надання відео з неї.

Публічні закупівлі PROZORRO:

Модуль публічних закупівель дозволить вам відстежити куди йдуть гроші, які суми та з ким заключений договір.
Для підприємців це дає можливість брати участь в аукціонах та укладати договори на прозорій основі з селищною радою.
Присутність цього модулю зменшує корупційні ризики на рівні громади.

Архів документів:

Архів документів - це база даних, в яку помістили всі розворядження, рішення та проекти рішень селищної ради.
Цей модуль має автоматизовану систему пошуку в базі даних.

Для пошуку документа вам потрібно вказати критерії пошуку. Це може бути сортування за категоріями по типу документа, або за назвою документа (наприклад прізвище або ключове слово).

Після того як ви знайшли потрібний документ, можна побачити коли від був прийнятий під час якої сесії, дату та номер.
Важливою функцією цього модуля  є можливість завантажити в форматі MS Word документ та ознайомитись з його текстом.

Картка громади:

В цьому розділі ви знайдете всю потрібну інформацію про нашу громаду, її контакти, кількість сіл що в складі та їх реквізити.

Електронні звернення:

Звернення до посадовця - це модуль головна мета якого, спростити систему звернень. Користувач сайту має можливість звертатись до посадовця без черг та бюрократії, потрібно заповнити таку форму:

Після якої, посадовець якому ви писали отримує звернення на електронну пошту. Модератор сайту, що працює в системі бачить що є не розглянуті звернення та вносить їх в CRM систему документів ради. Поки не буде надана відповідь по зверненню, посадовець отримуватиме щоденне сповіщення про ваше не розглянуте звернення.
Сповіщення про те що ви отримали відповідь приходить вам на моб. телефон або е-почту.

Відділи селищної ради:

Модуль створений з метою спрощення пошуків начальників відділів, їх контактів чи іншої нармативно - правової бази.
В модулі присутні бланки, форми документів, дані про начальника відділу, його контакти, графік прийому тощо. Також в цьому модулі кожен відділ веде свій блог, де висвітлює події та новини, що відбулись в їх роботі.

Новини та оголошення:

Новини та Оголошення - це основа інформативності селищної ради. Сучасна платформа сайту дозволяє робити коректні вставки в соціальні мережі, адаптивність сайту дозволяє ці новини читати зі смартфону без ніяких проблем.

Над цими рубриками працює 2 спеціаліста, журналіст та адміністратор, майже щоденно з’являється нова та корисна інформація.

Оголошення - це рубрика, де відділи інформують про проведення перевірок, чи про проведення конкурсів, про прийом та про зміни які чекають жителів громади.

Цей модуль є найбільш відвідуваним на сайті.
В середньому новину читає 150+ людей, оголошення не менше. В загальному публікації в соціальних мережах беруть левову частку відвідування.

Адреса сайту: