Про встановлення тарифу на теплову енергію яка надається для Глибоцької центральної районної комунальної лікарні.

Дата: 06.02.2020 14:09

виконавчий комітет селищної ради ВИРІШИВ:

1. Встановити тариф на теплову енергію, яка надається для Глибоцької центральної районної комунальної лікарні, що розташована за адресом: вул. Шевченко, 14 смт. Глибока, Чернівецька обл. Товариством  з обмеженою відповідальністю «Львівтеплоенерго» з урахуванням 12,1% рентабельності підприємства на рівні – 1463,71 грн. за 1 Гкал без ПДВ з 15 січня 2020р.

2. Керуючому справами виконавчого комітету Зеленівському В.К. надіслати дане рішення ТзОВ «Теплоінвестсервіс» та керівництву Глибоцької  центральної районної комунальної лікарні

.