Про проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирного будинку в смт.Глибока

Дата: 06.02.2020 14:16

Відповідно до частини пятої статті 13 Закону України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку», наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 13.06.2016 № 150 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирного будинку», рішень виконавчого комітету Глибоцької селищної ради від 17.01.2019 № 1/10, №1/6 від 22.01.2020 року «Про організацію проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирного будинку в смт. Глибока»  виконавчий комітет Глибоцької селищної ради повідомляє про проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирного будинку в смт.Глибока щодо будинків, в яких не створено об’єднання співвласників багатоквартирного будинку, співвласники яких не прийняли рішення про форму управління багатоквартирним будинком:

1. Найменування, місцезнаходження організатора конкурсу

1.1. Найменування: Виконавчий комітет Глибоцької селищної ради.

1.2. Місцезнаходження: 60400, смт.Глибока , вул.Шевченка,1.

2. Прізвище, посада та номери контактних телефонів осіб, уповноважених здійснювати зв’язок з учасниками конкурсу:

Зеленівський Василь Костянтинович –керуючий справами виконавчого комітету селищної ради, тел.2-15-99

Янчук Сергій Іванович – головний інженер Глибоцького ВУЖКГ,

тел.2-17-71

Еклеріс Інна Альбінасівна – головний спеціаліст юридичного відділу селищної ради, тел.2-15-99

Зеленівська Валентина Василівна, економіст Глибоцького ВУЖКГ,

тел.2-17-71

Конкурсні пропозиції учасників конкурсу будуть  оцінюватися за  бальною системою: