Дата: 14.02.2020 17:00

Департамент агропромислового розвитку обласної державної адміністрації ініціює проведення навчання спеціалістів агроформувань області відповідальних за охорону праці. Просимо довести інформацію щодо можливої участі у даному заході до сільськогосподарських товаровиробників.

Навчання з питань дотримання техніки безпеки під час проведення сільськогосподарських робіт, охорони праці та пожежної безпеки відбудуться на базі Чернівецького регіонального навчально-консультативного центру кадрів АПК 17-18 лютого 2020 року о 10.00 год., за адресою м. Чернівці, вул. Каштанова, 53.

Вартість навчання для учасників навчання складає 410 гривень. При собі необхідно мати

Ідентифікаційний код та паспорт

Реквізити для оплати в участі у навчанні:

Код 31161683

Державна казначейська служба України м. Київ