Звернення Григорія Ванзуряка стосовно чату Громада | To Day

Дата: 17.02.2020 12:15

Шановні жителі Глибоцької громади!

Враховуючи чисельні звернення і обурення громадян нашої громади протягом останніх вихідних, та те що останнім часом в мережі Facebook, в нашому чаті Глибока | To day з’явилося ряд ботів і безліч сторінок, які не мають ніякого відношення до Глибоцької ОТГ, які створені тільки  для фабрикування Чорного піару і поливання брудом нашої спільної діяльності, в зв’язку із збільшенням образ прийнято рішення перейти в інший режим спілкування до закінчення виборчої кампанії. На сайті Глибоцької громади залишається можливість звернень, а також в чаті Глибока | То Day можна буде писати в приват. Наші спеціалісти опрацьовуватимуть і надаватимуть відповіді.

Де-факто виборча компанія у окремих осіб почалася, але Глибоцька об’єднана громада працює згідно погодженого із виборцями плану, заплановані ряд проектів, пропозиції яких висловлені минулого року на зборах громадян.

Враховуючи що найближчим часом починається Великодній піст, прошу всіх поводитися толерантно, поважати один одного. Я впевнений, що у нашій громаді ми дамо раду самі і спільно розбудовуватимемо її.

З повагою і завжди з Вами

Глибоцький селищний голова

Григорій Ванзуряк