У Глибоці відбудеться тренінг «Управління в громаді»

Дата: 24.02.2020 12:28

Захід пройде в рамках реалізації Всеукраїнської кампанії «Задай курс владі» від ВГО «Інститут «Республіка».

Дата: 26 лютого 2020 року

Час: 17:00

Місце: смт. Глибока, вул. Шевченка, 1

Питання, які розглядатимуться:

• хто володіє найбільшими повноваженнями – голова, рада чи виконавчий комітет?
  • як формується та на що витрачається бюджет громади?
  • які є інструменти для впливу мешканців на дані процеси?

Присутні також попрацюють над «Картою розвитку громади» й поділяться власним думками щодо факторів покращення місцевої ситуації.

До участі запрошуються всі охочі! Детальнішу інформацію можна дізнатись в регіональної координаторки ВІ «Активна Громада» у Чернівцях Інни Пашанюк за тел.: +38(066)9053598, +38(097)9914902, e-mail: inna.pashaniuk@gmail.com.

Примітка. Захід організований за підтримки «Національного Демократичного Інституту» (NDI). Всеукраїнська ініціатива «Активна Громада» – об’єднання людей та громадських рухів задля самоорганізації та участі у вирішенні місцевих проблем, воно створене в рамках діяльності Інституту «Республіка».