Глибоцька селищна рада скасовує особисті прийоми громадян та обмежує доступ до адміністративної будівлі сторонніх осіб.

Дата: 15.03.2020 22:15

Відповідно до рішення чергового засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Чернівецької ОДА, Глибоцька селищна рада з 16 березня до 3 квітня 2020 року скасовує особисті прийоми громадян та обмежує доступ до адміністративної будівлі сторонніх осіб.

Доступ до будівлі матимуть тільки працівники установ, які там працюють.

Замовлення довідок та інших документів Глибоцької селищної ради, ЦНАПу тощо, відбуватиметься в електронному та телефонному режимі.

Телефони для довідок:

Глибоцька селищна рада - 2-15-99 e-mail: hlybokaotg@gmail.com

Земельний відділ Глибоцької селищної ради - моб. 0958486061

Центр надання адміністративних послуг - +38 068-74-60-612 cnap_otg@ukr.net

детальна інформація про роботу старостатів і телефони звернення після 12 години 16.03.2020

Всі педагогі закладів освіти Глибоцької ОТГ переводяться на дистанційну роботу, оплата праці при цьому зберігається у повному обсязі. Всі заплановані семінари і презентації переносяться.

О 11 годині 16 березня 2020 буде проведено засідання селищної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, деталі трохи згодом.

Всіх жителів Глибоцької територіальної громади просимо з розумінням віднестися до карантинних заходів. Перебувати більше в дома, виконувати інструкції, дотримуватися гігієни і зберігати спокій. Не вестися на фейки та провокації, черпати інформацію тільки з офіційних джерел.

Глибоцький селищний голова         Григорій Ванзуряк