Про призупинення нарахування орендної плати за договорами оренди окремих елементів благоустрою на території Глибоцької ОТГ

Дата: 19.03.2020 15:13

В зв’язку із запровадженням на усій території України карантину та оголошенням надзвичайної ситуації у Чернівецькій області, керуючись пунктами 1 та 20 частини 4 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Звільнити фізичних осіб-підприємців, які здійснюють підприємницьку діяльність на території Глибоцької ОТГ та уклали договори оренди на право користування окремими елементами благоустрою – від нарахування орендної плати у період з 17 березня до 3 квітня включно.

1. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на головного спеціаліста фінансового відділу Глибоцької селищної ради Мензак М. М.

Глибоцький селищний голова                                      Григорій ВАНЗУРЯК