Проведено засідання робочої групи в Глибоцькій селищній раді

Дата: 24.03.2020 20:06

Сьогодні спільно з представниками Глибоцького Територіального центру по облсугованню одиноких та пристарілих, службою  в справах дітей та неповнолітніх, Центру соціальних служб для молоді, приватних підприємців, та керівників підприємств, які надають послуги перевезення в таксі, волонтерів, проведено засідання робочої групи в Глибоцькій селищній раді. На засіданні обговорювались питання доставки продуктів та ліків сімям, які потрапили в складні життєві обставини.

Повторно наголошуємо що в будні дні телефон гарячої лінії наступний:
2-15-99

В святкові дні оператори таксі прийматимуть замовлення.

Готується інформація щодо сфери охоплення людей та контактних телефонів.

Більш детальна інформація буде надана пізніше.

Приємно що на цій нараді також долучились волонтери громадської організації «Місто Мрій»