Сьогодні, 25 березня, оперативна мобільна група спільно з представником Центру Соціальних служб  для молоді зробили об’їзд малозабезпечених дітей.

Дата: 25.03.2020 17:30

В цілому відвідали 6 сімей, кожній з яких було вручено пакет з продовольчими продуктами та інструкціями з безпеки під час епідемії.

Також було охоплено громадян похилого віку, які звернулись на гарячу лінію Глибоцької селищної ради про допомогу з доставкою продуктів харчування їм до дому.

Звератємо увагу усіх небайдужих громадян, що Глибоцька селищна рада просить повідомляти про одиноких громадян похилого віку та людей, які перебувають у складних життєвих обставинах, для можливості забезпечення їх продуктами та товарами першої необхідності.

Якщо вам відомо про осіб, які не можуть самостійно відвідати магазин чи аптеку, і не мають рідних чи близьких, які б допомогли їм із доставкою ліків і продуктів, просимо повідомляти про таких людей.

Оперативні мобільні групи будуть забезпечувати доставку ліків і продуктів.

Телефонувати з 9 год до 17 год в робочі дні за номером 2-15-99.