Сьогодні, 25 березня, оперативна мобільна група спільно з представником Центру Соціальних служб для молоді зробили об’їзд малозабезпечених дітей.
В цілому відвідали 6 сімей, кожній з яких було вручено пакет з продовольчими продуктами та інструкціями з безпеки під час епідемії.
Також було охоплено громадян похилого віку, які звернулись на гарячу лінію Глибоцької селищної ради про допомогу з доставкою продуктів харчування їм до дому.
Звератємо увагу усіх небайдужих громадян, що Глибоцька селищна рада просить повідомляти про одиноких громадян похилого віку та людей, які перебувають у складних життєвих обставинах, для можливості забезпечення їх продуктами та товарами першої необхідності.
Якщо вам відомо про осіб, які не можуть самостійно відвідати магазин чи аптеку, і не мають рідних чи близьких, які б допомогли їм із доставкою ліків і продуктів, просимо повідомляти про таких людей.
Оперативні мобільні групи будуть забезпечувати доставку ліків і продуктів.
Телефонувати з 9 год до 17 год в робочі дні за номером 2-15-99.