Оперативна мобільна група Глибоцької ОТГ в дії.

Дата: 01.04.2020 20:42
Кількість переглядів: 2051

Як повідомлялося раніше в Глибоцькій ОТГ створена оперативна мобільна група спільно з представником Центру Соціальних служб  для молоді, Службою в справах дітей, мета якої об’їзд та підтримка сімей, що потрапили в складні життєві обставини протягом карантинного періоду, а також допомога людям, які не можуть в даний момент закупити продуктів, ліків та розрахуватися за комунальні послуги.

Протягом тижня, групою було відвідано 47 сімей, які потрапили в складні життєві обставини, ветеранів війни, учасник визвольних змагань, та одиноких проживаючих, які звернулися на гарячу лінію.

Першзавсе хочемо подякувати підприємцям, які для таких сімей надали продуктові набори, а саме: Рубанцю С.В., власникам магазину «Суперекноном», Лупуляку Я.С., працівникам маркету «Класік».
Швеям, які пошили маски для даної категорії осіб Воробець Аллі та Меленко Оксані.

Сюрпризом для групи, яка принесла продуктовий набір в сім’ю Стадкевич стало те що Назар передав для наших поліцейських та потребуючих маски захисту та рукавички від своєї сім’ї. Дякуємо тобі Назаре за твоє добре серце.

Група продовжує свою роботу просимо підприємців підтримати дану ініціативу.
Якщо вам відомо про осіб, які не можуть самостійно відвідати магазин чи аптеку, і не мають рідних чи близьких, які б допомогли їм із доставкою ліків і продуктів, просимо повідомляти про таких людей.

Оперативні мобільні групи будуть забезпечувати доставку ліків і продуктів.
Телефонувати з 9 год до 17 год в робочі дні за номером 2-15-99.