Звіт на період з 30.03.20 по 05.04.20, щодо збору коштів на кисневі концентратори.

Дата: 06.04.2020 12:28

Всього за 30 березня – 5 квітня зібрано 80 тис. 250 грн.
Глибоцька ЦРЛ зкоригувала рахунки в Приватбанку і можна вже скидати через Приват 24

Дякуємо приватним підприємцям: Дмитрашку Є.В., Драбику В.В., Рубанцю С.В., Кудаковій Тетяні,  Глибоцькій районній організації профспілки освіти, колективу Глибоцького будинку культури, колективу Старововчинецького ліцею,  а також мешканцям громади та району Гончаренко Олегу, Дудці Анатолію, Хмельницькій Теттяні, Меленко Оксані, Алергуш Лірисі, Гаврику Віктору, Сидоряк Світлані, Киреченко Олені, Андрійчуку Олександу, Оршівській Надії, Баланюку Петру, Міштаку Віталію, Бачинській Марії, Коржаковій Галині, Передерко Катерині, Загарюк Теттяні , Анжієвській Домніці , Алексійчуку Андрію, Плахотному Олександру, Жижиян Марії, Бадюк Олені, Серьогіній Домніці та невідомому, що виділив 10 тисяч грн .

Дякую за вашу громадську позицію і не байдужість в напрямку покращення матеріально-технічного забезпечення нашої лікарні. Впевнений що наша згуртованість дасть можливість допмогти багатьом хто цього потребує.

Збір продовжуємо.

Ви також можете долучитись до збору коштів, відправивши гроші на нижче вказаний рахунок з коментарем: На кисневий концентратор

КНП "Глибоцька ЦРЛ"

60400, Чернівецька обл.