На благовіщення горіли поля в с.Червона Діброва, с.Черпківка та смт.Глибока

Дата: 08.04.2020 12:07

7 квітня на Благовіщення, вандали підпалили поле в урочище Ольга, що в Глибоці та поля в с.Червона Діброва, с.Черпківка

В Глибоці за короткий час  полум’я охопило більше 500 квм., та підібралось вже до перших Будинків.

Окрема подяка Пожежній частині Глибоки, яка швидко відреагували та вже за 10хв після виклику тушили полум’я, на допомогу також прибула машина з Пожежної частини с.Тарашани, а в с.Черпківка місцева пожежна частина.

Нагудємо громадянам, що спалювання рослинності не тільки завдає шкоди довкіллю та здоров’ю людей, а й може перерости у неконтрольоване горіння, пошкодження нижніх частини дерев, кущів та верхніх частин коріння, загрожувати знищенню будівель та споруд житлового сектору.

Дії по самовільному спалюванню сухої трави є порушенням вимог Законів України “Про охорону атмосферного повітря” (ст.16), “Про охорону навколишнього природного середовища” (ст.12; 22) та правил пожежної безпеки. та передбачено штраф.