14 - 15 квітня різке погіршення погодніх умов (II рівень небезпечності, помаранчевий).

Дата: 13.04.2020 19:21

За повідомленням Чернівецького обласного центру з гідрометеорології протягом 14-15 квітня 2020р. по території Чернівецької області очікується дощ з мокрим снігом посилення північно- західного вітру до 17-22 м/с.  14.04.2020р. дощ з мокрим снігом.

В горах вночі та вранці значний мокрий сніг, налипання мокрого снігу, вдень помірні опади. Посилення північно-західного вітру 14 квітня до 17-22м/с., 15 квітня 15-20 м/с.. В горах утворення тимчасового снігового покриву, на дорогах ожеледиця.

15 квітня на рівнинній території області сильні заморозки 0-3°C.
16 квітня заморозки утримаються на поверхні грунту.
З 14 квітня зниження денної температури до +4, +9, (II рівень небезпечності, помаранчевий).