13 квітня 2020 року, провели засідання комісії ТЕБ та НС Глибоцької ОТГ.

Дата: 14.04.2020 11:23

За результатами відмовили в відкритті ринку, так як адміністрація ринку не може забезпечити дотримання всіх карантинних заходів.  Розробили рекомендації керівникам релігійних громад.

Протокол засідання додається нижче:

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1.Про розгляд листа директора Глибоцького ринку «Райспоживспілки» Зозуляка Г. І.

СЛУХАЛИ:

Зозуляка Г. І. – щодо не можливості забезпечити керівництвом ринку  профілактичної дезінфекції знезаражуючими реагентами торгових площ та місць загального користування на території ринку для запобігання пандемії COVID-19. Останній підтвердив, що Глибоцький ринок не має належної кількості критих павільойні для торгівлі продовольчими товарами що, в свою чергу, не сприяє дотримання всіх вимог карантину.

За результатами виступу, з урахуванням обговорення, комісія ВИРІШИЛА:

не розпочинати роботу ринку на час дії карантину та надзвичайної ситуації, а саме на час дії Постанови КМУ від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу СОVID-19» (з наступними змінами)

2.Про розгляд листа начальника ГУ Національної поліції України в Чернівецькій області.

СЛУХАЛИ:

Зеленівського В. К. – керуючого справами Глибоцької селищної ради.

За результатами виступів, з урахуванням обговорення, комісія ВИРІШИЛА:

Визначити працівників, які будуть проводити превентивну і роз’яснювальну роботу з настоятелями та прихожанами, щодо недопущення порушення карантинних обмежень під час проведення Богослужінь та доведуть рішення комісії до керівників релігійних громад, а саме:

• В населених пунктах в межах старостинських округів дану роботу проводять старости сіл Михайлівка, Ч. Діброва, Черепківці, Н. Вовчинець та Стерче.
  • В смт. Глибока - Зеленівський Василь Костантинович, Чубрей Юрій Георгійович, Тімофті Анатолій Васильович, Бадюк Олена Іллівна

Термін – в найкоротший термін

3.Про підготовку та проведення релігійного свята «Великодня» в умовах карантину в Глибоцькій ОТГ.

Зайцеву О. П. – секретаря комісії

За результатами виступів, з урахуванням обговорення, комісія ВИРІШИЛА:

Звернутись з рекомендаціями до настоятелів храмів та провести інформаційно-роз'яснювальну роботу серед вірян (прихожан церков), щодо:

• Обмеження кількості людей під час освячення (з сім'ї по 1 людині молодшої 60 років)
  • При можливості передавати Великодні кошики для освячення через сусідів або родичів
  • Уникати скупчень людей
  • Не ігнорувати загальноприйняті норми гігієни і виконувати рекомендації лікарів, дотримуватись карантинних обмежень
  • Богослужіння проводити на відкритому повітрі, якщо в Храмі більше людей, ніж допускається, виходячи з карантинних обмежень
  • З метою уникнення натовпу людей, на визначеній настоятелями церкви території (прилегла територія біля церкви, проїжджа частина вулиці, тротуари тощо) забезпечити місця з відстанню не менше 1,5 метри один від одного для розташування Великодніх кошиків та визначення місць знаходження вірян у кількості, достатній для прихожан або визначити послідовність освячення в порядку черговості протягом певного періоду часу.
  • Обяв'язковою умовою є носіння захисних масок чи респіраторів усіма присутніми