17 квітня відбулось позачергове засідання комісії ТЕБ та НС

Дата: 17.04.2020 17:22

Позачергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної   безпеки та надзвичайних ситуацій Глибоцької селищної ради

Порядок деннний:

1. Про запровадження відповідно до законодавства додаткових обмежувальних заходів, зокрема щодо пересування та перебування громадян в громадських місцях у період вихідних і Великодніх святкових днів.

СЛУХАЛИ:

Ванзуряка Г. С. – Глибоцького селищного голову.

За результатами виступу, з урахуванням обговорення, комісія ВИРІШИЛА:

Відповідно статей 29, 30 та 32 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб» і постанови КМУ від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу СОVID-19» (із змінами) роботу суб’єктів підприємницької діяльності, які здійснюють торгівлю продуктами харчування організувати наступним чином:

1. з 19.00 год. 18 квітня 2020 року до 08.00 год. 20 квітня – запроваджуються додаткові обмежувальні заходи у виді тимчасового припинення торгівлі. Проводиться  дезінфекція та провітрювання.
  2.  з 08.00 год. 20 квітня 2020 року – протягом дня, магазини працюють за індивідуальним графіком, за умови дотримання правил:
  • постійно проводити дезінфекцію та провітрювання;
  • забезпечити персонал засобами індивідуального захисту (маски, рукавички, спиртовий антисептик)
  • не допускати працівників, які мають ознаки респіраторних захворювань до роботи та обслуговування громадян.
  • забезпечити знезараження та знешкодження використаних персоналом засобів індивідуального захисту
  1. Про розгляд листа служби в справах дітей Чернівецької ОДА від 16.04.2020 № 01-28/351.

СЛУХАЛИ:

Зеленівського В. К. – керуючого справами виконавчого комітету Глибоцької селищної ради.

За результатами виступу, з урахуванням обговорення, комісія ВИРІШИЛА:

Заслухану інформацію взяти до відома. Оприлюднити розроблений алгоритм влаштування дітей до закладів для обсервації дітей, батьки або інші законні представники яких, госпіталізовані у зв’язку коронавірусною хворобою  СОVID-19

(Додаток лист служби у справах дітей Чернівецької ода)

1. Про епідемічну ситуацію на території Глибоцької ОТГ.

СЛУХАЛИ:

Зеленівського В. К. та Чумака Д. В., про надмірне скупчення людей в смт. Глибока на прилеглій території біля приміщення «Ощадбанку» та магазину «Супереконом»

За результатами виступу, з урахуванням обговорення, комісія ВИРІШИЛА:

Заслухану інформацію взяти до відома.

Довести до відома керівників вказаних установ та органи національної  поліції про необхідність посилення роботи з метою виявлення та документування (складання адміністративних протоколів) порушень передбачених статтею 44-3 Кодексу України «Про адміністративні правопорушення».