13 травня відбулася online сесія №70 VII скликання Глибоцької ОТГ

Дата: 14.05.2020 10:31

На порядку денному було розглянуто питання про надання пільги з єдиного податку підприємцям 1-2 групи. На період  з 01.05.2020 р. по 31.05. 2020 р.

Для отримання пільги, підприємцям потрібно заповнити заяву, форма заяви  додана, за посиланням в низу і направити в податкову та Глибоцьку ОТГ

В разі продовження карантину, прийняти на наступній сесії рішення на продовження пільги на ще на наступний місяць.

P.S. Пільга стосується підприємців смт.Глибокої, c.Михайлівки, c.Червоної Діброви,c.Черепківки, c.Н.Вовчинець, c.Стерче

Щоб подати заяву вам потрібно:
1. Завантажити форму в MS WORD або Завантажити форму в PDF
2. Заповнити її
3. Відсканувати і відправити на 2 електронні адреси(податкової та селищної ради), або занести в податкову:

cv.dpi2403@sfs.gov.ua
hlybokaotg@gmail.com