Відбувся Круглий стіл Комітету виборців за темою «Доступ до публічної інформації: успішні приклади та питання до обговорення»

Дата: 22.05.2020 15:02

Участь в заході взяли представники громад Вижницького, Сторожинецького та Глибоцького районів за участю  ЧОГО «Комітет виборців» та громадських  активістів.

Порядок денний круглого столу:

1. Практичний досвід поширення публічної інформації органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування
  2. Яку публічну інформації хочуть отримувати організації громадянського суспільства і громадськість в районах Чернівецької області?
  3. Як заклади культури можуть допомогти в поширенні публічної інформації

За результатами обговорення було встановлено наступне:

1. Збільшення актуальної інформації про поширення вірусної інфекції COVID – 19
  2. Надання інформації про смертність від вірусних інфекцій в порівнянні з аналогічними періодами в минулому році.
  3. Спрощення пошукової системи офіційних сайтів влади, для цифрового комфорту громадян та організацій

Також слід відмітити, що на круглому столі , практику цифрової комунікації Глибоцької громади, ставили за приклад іншим громадам.

Відмітили високу зацікавленість громадян в чат каналі «Громада | To day» та в комфортному пошуку на сайті громади.

Захід відбувся 22.05.2020 року.