1 червня 2020р , відбулось засідання комісії ТЕБ та НС Глибоцької ОТГ

Дата: 01.06.2020 15:40

1 червня 2020 року відбулось засідання комісії ТЕБ та НС,  на якому  прийнято рішення надати дозвіл на відновлення роботи продавців промисловими товарами. Також на засіданні комісії, обговорено питання проведення ЗНО – 2020, відділу освіти доручено забезпечити організацію заходу відповідно до карантинних вимог.

ПРОТОКОЛ № 19
  позачергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної   безпеки та надзвичайних ситуацій Глибоцької селищної ради

смт  Глибока                                                                              01.06.2020 р .

Початок роботи – 16.00
Присутні: члени комісії ТЕБ та НС ( Зеленівський  В.К., Ізраілик  А.І. Зайцева О.П. Сорощук  Ю.С., Чубрей Ю.Г., Орос С.А., Чоботарь  В.Г., Топало М.І.,Будей  Н.В. Шулько С.С., Тімофті Л.П., Кройтор  Р.В., Чумак  Д.В.)
Зозуляк  Г.І. – директор  Глибоцького  ринку   РСС
Головував: Ванзуряк Г.С.– голова Глибоцької селищної ради,  голова  комісії .
ПОРЯДОК ДЕННИЙ:
1.    Про  стан захворюваності  на  території  Глибоцької  ОТГ  гострої  респіраторної  хвороби COVID – 19, спричиненої  коронавірусом SARS- CoV-2.

2.    Про розгляд  листа  директора  Глибоцького  ринку  РСС  Г.І. Зозуляка  щодо  можливості  відновлення торгівлі  промисловими  товарами  на вулиці  Базарній  та  продовольчими   товарами  на  асфальтованій  площадці, прилеглій  до  стадіону

3.    Про  проведення  пробної  сесії  зовнішнього незалежного  оцінювання  у 2020  році.

Виступив: Ванзуряк Г.С.– голова Глибоцької селищної ради,  голова  комісії, який відкрив засідання комісії.

СЛУХАЛИ:
1    Тімофті  Л.П.  -  проінформувала  про  стан захворюваності на  території  Глибоцької  ОТГ  гострої  респіраторної  хвороби COVID – 19, спричиненої  коронавірусом SARS- CoV-2.
2    Зозуляк  Г.І. - щодо  можливості  відновлення торгівлі  промисловими  товарами  на вулиці  Базарній  та  продовольчими   товарами  на  асфальтованій  площадці, прилеглій  до  стадіону.
3  Чубрей Ю.Г. - про  проведення  пробної  сесії  зовнішнього     незалежного  оцінювання  у 2020  році.

За результатами доповіді та виступів  комісія ВИРІШИЛА:
     1.   Подану інформацію про  стан захворюваності натериторіїГлибоцької  ОТГ  гострої  респіраторної  хвороби COVID – 19, спричиненої  коронавірусом SARS- CoV-2  взяти до відома.
           2. Дозволити дирекції  Глибоцького  ринку  РСС  відновлення  торгівлі  промисловими  товарами  виключно  на  території  ринку. Забезпечити  неухильне  дотримання та  виконання постанови  Кабінету  Міністрів  України від  20  травня  2020 р. № 392 з  питань  виконання санітарно- епідемічних  обмежень.
           3. Дозволити  проведення  пробного  зовнішнього  незалежного  оцінювання відповідно  до  постанови  Міністерства  охорони  здоров’я України від  21 травня  2020 року  №24 « Про  затвердження  Тимчасових  рекомендацій  щодо  організації  протиепідемічних  заходів  при  проведенні зовнішнього  незалежного  оцінювання, єдиного  вступного  іспиту  та  єдиного  фахового  вступного  випробування  в  період  карантину в  зв’язку  з  поширенням  коронавірусної  хвороби COVID – 19”. Відділу освіти, молоді  та  спорту  Глибоцької  ОТГ організувати  роботу  пунктів  проведення  зовнішнього  незалежного  оцінювання  на  базі  закладів  загальної  середньої  освіти  відповідно  до  оновлених  нормативних  документів, з урахуванням  профілактичних  та  протиепідемічних  заходів, які  впроваджуються  для  запобігання  ускладнення  епідемічної  ситуації  внаслідок  поширення   корона вірусної  хвороби COVID – 19  та  забезпечити  належні  умови  проведення  ЗНО.

Протокол завантажити тут: