Глибоцьким ВУЖКГ припинено закачування води з річки Сірет, до моменту покращення чистоти води.

Дата: 15.06.2020 10:01

Через негоду, рівень води в гірських ріках значно піднявся, зокрема на Путильщині гірські потіки що живлять в тому числі р.Сірет, розмили дороги та підмивають будинки.

Рівень води в річці Сірет  значно піднявся, вода надзвичайно забруднена, течія несе дерева, та інші наслідки верування стихії.Поки що рівень води не є критичним. За ситуацією ведуть спостереження працівники НС.

У зв’язку з цим, Глибоцьким ВУЖКГ було припинено закачування води з річки Сірет, до моменту покращення чистоти води.