Запрошуємо на навчання з Охорони праці

Дата: 18.06.2020 11:10

У зв’язку з проведенням комплексу сільськогосподарських робіт, з метою дотримання вимог законодавства з питань охорони праці, техніки безпеки та пожежної безпеки, а також трудового законодавства, Департамент агропромислового розвитку обласної державної адміністрації ініціює проведення навчання спеціалістів агроформувань області відповідальних за охорону праці.

Просимо довести інформацію щодо можливої участі у даному заході до сільськогосподарських товаровиробників.
Навчання з питань дотримання техніки безпеки під час проведення сільськогосподарських робіт, охорони праці та пожежної безпеки відбудуться на базі Чернівецького регіонального навчально-консультативного центру кадрів АГЖ 29-30 червня 2020 року о 10.00 год., за адресою м. Чернівці, вул. Каштанова, 53.
Вартість навчання для учасників навчання складає 410 гривень. При собі необхідно мати паспорт та ідентифікаційний код. Реквізити для оплати участі у навчанні:
Код 31161683
Державна казначейська служба України м. Київ МФО 820172
р/р 618201720313261001201004721.
Список учасників навчання подати, згідно встановленої форми, Департаменту агропромислового розвитку до 24 червня 2020 року на електронну адресу: apk231@ukr.net.