Глибоцька громада

Чернівецька область, Чернівецький район

Оголошення про передачу майна в оренду

Дата: 18.06.2020 15:14
Кількість переглядів: 1614

Орендодавець: Глибоцька селищна рада
Договір додається (нажміть щоб завантажити)                 

Балансоутримувач: КНП «Центр ПМСД Глибоцької селищної ОТГ» Адреса: 60400, Чернівецька обл., Глибоцький район, селище міського типу Глибока, вул..Шевченка, будинок 14.

Об’єкт оренди: приміщення (кабінет) розташоване на другому поверсі Стерченської лікарської амбулаторії , загальною площею 14,3 м2.

Місцезнаходження об’єкта:  вул. Головна, 3-А, с.Стерче, Глибоцького району, Чернівецької області.

Умови оренди майна:

  •   стартова орендна плата – 490,50 грн.
  •   строк оренди - 5 років;
  •   орендар відшкодовує витрати, пов’язані з підготовкою об’єкту для передачі в орендне користування (виготовлення експертної оцінки з рецензією на орендоване комунальне майно та інше).

-   орендар має право за письмовою згодою балансоутримувача майна за рахунок власних коштів здійснювати в разі необхідності поточний та/або капітальний ремонт орендованого майна відповідно до положень передбачених Порядком передачі в оренду державного та комунального майна затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 3 червня 2020 р. № 483.

Об’єкт оренди використовується переможцем аукціону відповідно до його цільового призначення, для надання стоматологічних послуг.

Орендарями можуть бути фізичні та юридичні особи, у тому числі фізичні та юридичні особи іноземних держав, міжнародні організації та особи без громадянства, окрім :

фізичних та юридичних осіб, стосовно яких застосовано спеціальні економічні та інші обмежувальні заходи (санкції) відповідно до Закону України "Про санкції", а також пов’язані з ними особи;

юридичні особи, інформація про бенефіціарних власників яких не розкрита в порушення вимог Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань";

фізичні та юридичні особи, зареєстровані в державах, включених FATF до списку держав, що не співпрацюють у сфері протидії відмиванню доходів, одержаних злочинним шляхом, а також юридичні особи, 50 і більше відсотків статутного капіталу яких належать прямо або опосередковано таким особам;

фізичні та юридичні особи, які перебувають у процедурах банкрутства (неплатоспроможності) або у процесі припинення;

працівники орендодавця - щодо майна, яке надається в оренду такими орендодавцями;

працівники уповноважених органів управління та балансоутримувачів - щодо майна, оренда якого погоджується такими уповноваженими органами управління або яке знаходиться на балансі таких балансоутримувачів.

Орендар, за згодою орендодавця може укласти договір суборенди щодо об’єкта оренди лише із особою, яка відповідає вимогам ст..4 ЗУ «Про оренду державного та комунального майна».

Бажаючим отримати в орендне користування наведений об’єкт за визначеним умовами оренди,  необхідно звертатися із заявою на оренду майна та участь в аукціоні (в довільній формі) до Глибоцької селищної ради протягом 20 календарних днів, з моменту розміщення цього оголошення, за адресою: вул. Шевченка, 1, смт. Глибока, Чернівецька обл., 60400.

Додаткова інформація по телефону (03734) 2-43-01.

Ознайомитися з об’єктом можна за місцем його розташування.

 

Проект договору оренди розміщено на офіційному вебсайті Глибоцької селищної ради : https://hlyboka-gromada.gov.ua/.

 

До заяви додається:

1) для потенційних орендарів - фізичних осіб - громадян України - копія паспорта громадянина України;

2) для потенційних орендарів - іноземних громадян та осіб без громадянства - копія документа, що посвідчує особу;

3) для потенційних орендарів - юридичних осіб:

витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань України - для юридичних осіб - резидентів;

документ про реєстрацію у державі її місцезнаходження (витяг із торговельного, банківського або судового реєстру тощо), засвідчений згідно із законодавством держави його видачі, перекладений українською мовою, - для юридичних осіб - нерезидентів;

інформація про кінцевого бенефіціарного власника. Якщо особа не має кінцевого бенефіціарного власника, зазначається інформація про відсутність кінцевого бенефіціарного власника і причина його відсутності.

Аукціон на право оренди приміщення (кабінету) розташованого на другому поверсі Стерченської лікарської амбулаторії буде проведено в приміщенні Глибоцької селищної ради, за адресою: вул. Шевченка, 1, смт. Глибока, Чернівецька обл., 60400, на 9 год.00хв. 08 липня 2020 року .


Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь