Голова Глибоцької ОТГ, Григорій Ванзуряк привітав медиків з їх професійним святом

Дата: 19.06.2020 16:05

З нагоди дня медика, голова Глибоцької ОТГ Григорій Ванзуряк взяв участь в урочистостях в Центральній Районній Лікарні, в центрі ПМСД Глибоцької ОТГ та відвідали амбулаторії та ФАПи, які належать до Глибоцької громади  також побували в важкохворого водія який зараз лікується в інфекційному відділені Глибоцької ЦРЛ.
Найщиріші слова привітання лунали на адресу працівників медицини, які в важкий час під час пандемії, професійно та якісно виконували свої обов’язки.

Щиро подяка за доброту професійність і чуйність до кожного пацієнта.

Також Директор КНП «Центр ПМСД» Тімофті Лариса Пантелеївна отримала відзнаку «за заслуги перед Буковиною» , також медичні сестри та молодший медичний персонал отримали грамоти обласної ради . Глибоцької ОТГ , цінні подарунки та грошові винагороди.